O Nas

Projektowaniem terenów zieleni zajmujemy się od kilku lat

Zdobywając doświadczenie poprzez odpowiednie wykształcenie oraz współpracę z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi różnych branż. 
Projektujemy różnego rodzaju tereny zieleni, m.in.: ogrody przydomowe , ogrody przy rezydencjach, ogrody osiedlowe, miejskie ogrody publiczne, zieleń osiedlową, parki i skwery, tereny sportowe, place zabaw, tereny zieleni przy firmach, zieleń we wnętrzach oraz zielone dachy.
Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu i obsłudze inwestycji związanych z architekturą krajobrazu. Stale staramy się podnosić nasze kwalifikacje i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.Stale staramy się podnosić nasze kwalifikacje i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.
Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, rezultatem czego są projekty oraz realizacje o niepowtarzalnym charakterze, o ciekawej kompozycji przestrzennej, umiejętnie dobranej tonacji kolorów, bogate w różnorodne zapachy natury, całkowicie zgodne z preferencjami i upodobaniami naszych klientów. Projektowanie ogrodów jest sztuką kreowania przestrzeni w taki sposób, 
aby każda część była harmonijnie  wkomponowana w całość.

To zdolność przetworzenia pomysłu w projekt umożliwiający prostą realizację oraz staranny dobór poszczególnych elementów kompozycji. 
To przekształcenie wizji w rzeczywistość .
Ogród musi być przestrzenią, w której będziemy chcieli przebywać, która ze względu na swoją funkcjonalność będzie przedłużeniem naszego domu lub firmy, miejscem odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi. To przestrzeń, która stworzy optymalne warunki dla życia naszego oraz roślin i zwierząt.


Koniecznością jest taka aranżacja, która znajdzie odzwierciedlenie w naszych upodobaniach odnośnie spełnianych funkcji, rodzaju roślinności, kolorystyki oraz trwałości. Tymi właśni e zasadami kierujemy się w naszej pracy
* Projektujemy i zakładamy ogrody przydomowe, ogrody na dachu, ogrody zimowe, ogrody skalne..
 

Nasza Przewaga

1.

Tworzymy niepowtarzalne aranżacje balkonów, tarasów...

2.

Dekorujemy wnętrza domów, hoteli, restauracji, pomieszczeń biurowych...

3.

Wykonujemy projekty graficzne na zamówienie wraz z opisem